Prime Pharmacy

Солпадеин разтворими таблетки х12 при болка

  • Солпадеин разтворими таблетки х12 при болка
Добави в "Желани"
  • Производители: Perrigo
  • Модел: Perrigo Солпадеин разтворими таблетки х12 при болка
  • Наличност: В наличност
  • 7,57 лв

Солпадеин се препоръчва за бързо облекчаване на средна до умерена болка, като главоболие, мигрена, зъбобол, стоматологични интервенции, например екстракция на зъб, ревматична болка,  невралгия, възпалено гърло, болка при синуит и менструални и мускулни болки, както и за повлияване на високата температура и другите симптоми при простуда и грип.
Подходящ за:
Възрастни и деца над 12 години
Винаги прочитайте листовката преди употреба!
Активни съставки:

Парацетамол (Paracetamol) 500mg, Кодеин фосфат (Codeine) 8mg, Кофеин (Caffejne) 30mg
Дозировка:
Възрастни: да не се взимат повече от 8 таблетки за 24 часа.
Деца на и над 12 години: да не се взимат повече от 6 таблетки за 24 часа
Предупреждения:
He приемайте, ако сте алергични (свръхчувствителни) към активните вещества или към някоя от останалите съставки.
Консултирайте се с Вашия лекар, преди да вземете, ако страдате отбъбречно или чернодробно заболяване, хипертрофия (уголемяване) на простатата, тежко възпаление или запушване на червата, от заболявания на дихателната система, протичащи със задух.
При бременност и кърмене трябва да се консултирате с Вашия лекар, преди употребата на което и да е лекарство.
Да не се приема повече от 10 дни без консултация с лекар.
Опаковка:
12 разтворими таблетки 

Напишете отзив
Забележка: не въвеждайте HTML код, тъй като той няма да бъде интерпретиран, а ще се покаже като текст!
    Лош           Добър
Защита от СПАМ